Пам'ятка покупця

Як правильно підібрати взуття?

Перш ніж купити взуття, добре його проміряйте (неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я Ваших ніг). Вибирайте взуття, яке не тисне, особливо в області пальців; при виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, прогулянкове, модельне, повсякденне, спортивне і т.д,). Форма та вид повинні відповідати Вашій вазі, фігурі та ході.

Умови експлуатації, догляду та зберігання взуття

1. Купуючи взуття, приділіть увагу, щоб розмір та повнота обраної пари відповідала параметрам Вашої ноги. Ступня не повинна бути здавлена. При невідповідності розміру та повноти може статися деформація взуття, розрив шкіряного верху біля підошви, розрив швів, поява тріщин та заломів.
2. Після кожного носіння приводьте взуття в порядок (очищуйте взуття від пилу та бруду, у разі забруднення жирами використовуйте 1-2% мильний розчин) завдяки чому взуття прослужить Вам набагато довше за терміни, визначені Законами України. Прати будь-яке взуття категорично забороняється.
3. Взуття зі шкіряним верхом після видалення піску і бруду вологою м'якою тканиною чиститься повільно без застосування сили, щоб не зіпсувати структуру зовнішнього шару матеріалу і не зіпсувати її зовнішній вигляд. Після чищення висушити взуття за кімнатної температури і обробити кремом.
4. Взуття із замші та нубуку. Брудне взуття спочатку висушити за кімнатної температури. Спеціальною щіткою або гумкою видалити пісок і обробити засобом для чищення замші та нубуку. Підфарбовувати лише спеціальними аерозолями відповідного кольору.
5. Сушіть мокре взуття при кімнатній температурі далеко від опалювальних приладів, батарей, інших джерел тепла, уникаючи прямих сонячних променів, попередньо набивши його зім'ятим газетним папером. Щоб взуття не деформувалося при сушінні, використовуйте спеціальні колодки або розтяжки. Час сушіння взуття приблизно 20 годин. Періодично взуття провітрюйте. Не використовуйте ту саму пару взуття щодня. Оптимальний варіант – мати 2-3 пари взуття за кожен сезон.
6. Перед використанням взуття потрібно захистити за допомогою крему. Крем слід наносити кілька разів із перервами на його висихання. Щоб взуття тривалий час зберігало новий зовнішній вигляд, не промокало і не втрачало форму, регулярно використовуйте крем для догляду за взуттям. Щоб на взутті не з'являлися плями від солі, рекомендуємо регулярно використовувати водовідштовхувальні засоби.
7. Придбане Вами взуття не призначене для використання в екстремальних умовах. Це модельне взуття, і воно не замінить використання в дощ гумових чобіт, сильних морозів валянок і бруд кирзових чобіт. Категорично не можна використовувати дане взуття в хімічно забруднених місцях, побоюйтеся попадання агресивних рідин на підошву та верх взуття, у тому числі бензин, ацетон, аміак тощо.
8. Надягайте лише розшнуроване (розстебнуте) взуття. Використовуйте ложечку для взуття, щоб не пошкодити частину п'яти і запобігти розриву заднього шва. Не знімайте взуття, наступаючи на задник, цим Ви запобігете відриванню підошви.
9. Взуття із зовнішніми ременями та гумками має спеціальне місце для захоплення та взування, не можна тягнути безпосередньо за ремені та гумки.
10. Модельне взуття не можна використовувати по гравію, щебеню, на снігових і мокрих покриттях, особливо, де є наявність технічної солі, дбайливо звертайтеся з декоративною фурнітурою модельного взуття, не перетягуйте шнурки в районі гомілкостопа, щоб уникнути розриву шкіри та кріплення.
11. Не рекомендується носити взуття з підошвою з натуральної шкіри, а також тканин нових оздоблень, що відповідають сучасному напрямку моди, у дощову погоду.
12. Не рекомендується виставляти, на тривалий час, світле, особливо лакове, взуття під прямі промені сонця або електроламп, оскільки в цьому випадку зовнішнє покриття швидко вицвітає та втрачає товарний вигляд.
13. Сезонне взуття експлуатуйте з дотриманням правил сезонності.